System należytej staranności

SYSTEM NALEŻYTEJ STARANNOŚCI ( SNS ) – W CENIE POZWALAJĄCEJ NA ZWROT WYŁĄCZNIE KOSZTÓW WŁASNYCH

Każde przedsiębiorstwo, które wprowadza drewno i produkty drzewne na europejski rynek, musi posiadać System Należytej Staranności (SNS). Odnosi się on do oceny i zapobiegania ryzyka nielegalnych dostaw tego typu produktów. Wojewódzkie Inspektoraty Ochrony Środowiska mogą przeprowadzać kontrole i karać za brak Systemu Należytej Staranności. Możemy pomóc każdemu przedsiębiorcy i przejąć nadzór nad tym procesem w Państwa firmie. Oto zakres obowiązków, w jakim możecie Państwo liczyć na nasze usługi.

 1. Przygotowanie dokumentacji związanej z Systemem Należytej Staranności (SNS), w tym procedur oceny ryzyka, zgodnie z wymogami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 995/2010 z dnia 20 października 2010 r. ustanawiającego obowiązki podmiotów wprowadzających do obrotu drewno i produkty z drewna (Dz. Urz. UE L 295 z 12.11.2010, str. 23)

2. Wdrożenie i szkolenia z zakresu Systemu Należytej Staranności (SNS) zgodnych z wymogami EU Timber Regulation (EUTR) i ustawy o lasach w twojej firmie.

3. Utrzymanie Systemu Zasad Należytej Staranności, w tym procedur oceny i ograniczania ryzyka.

4. Przygotowanie firmy do kontroli Inspekcji Ochrony Środowiska w zakresie Systemu Należytej Staranności, w tym procedur oceny ryzyka i procedur ograniczania ryzyka.

Odpowiednio przygotujemy Państwa, nadzorując całą procedurę i oferując szkolenia z zakresu Systemu Należytej Staranności. Unikną Państwo kar za brak systemu Należytej Staranności, gwarantując jakość usług swoim klientom.

                                                          pitr_green_arrows_set_4Kontakt w sprawie ofertypitr_green_arrows_set_4

rfwbs-slide
szkolenia systemu należytej staranności, szkolenia fsc, szkolenia dla właścicieli lasów prywatnych, systemy certyfikacji fsc, system zasad należytej staranności, system należytej staranności, OHSAS 18001, kary za brak systemu należytej staranności, fsc certyfikat, certyfikat systemu fsc, certyfikat na sprzedaż drewna konstrukcyjnego, certyfikat iso 9001, certyfikat iso 14001, certyfikat fsc na drewno, certyfikat fsc jak zdobyć, certyfikat fsc, certyfikacja pefc, certyfikacja fsc